Maden Saat Kulesi hakkında
Bilgiler
Tür
Saat Kulesi
Grup
Sosyal Yapı
Durum
Erişilebilir
Bölge
Maden (Elazığ) · Elazığ
Yakındaki müze
Sıkça sorulan sorular
1Maden Saat Kulesi nerede?
Maden Saat Kulesi, Maden (Elazığ), Elazığ konumunda yer alan bir kültürel miras yapısıdır.
2Maden Saat Kulesi ne tür bir yapı?
Maden Saat Kulesi MuseConnect kayıtlarında Saat Kulesi olarak sınıflandırılır (Sosyal Yapı).
3Maden Saat Kulesi hangi müzeye yakın?
Maden Saat Kulesi, Diyarbakır Hilar Mağaraları yakınındadır. Müze sayfasından çevredeki diğer kültürel miras yerlerini de görebilirsiniz.
4Maden Saat Kulesi tescil durumu nedir?
Kayıtlı durum: Erişilebilir. Bu bilgi kaynak envanterden aktarılmıştır.
Kaynak
Kulturenvanteri.com · Wikidata
Görsel: Süleyman Deniz SEYREK · 2018 · CC BY-NC-ND 4.0