Bilgiler
Tür
Tren İstasyonu
Grup
Ulaşım Yapısı
Durum
Erişilebilir
Bölge
Erzin · Hatay
Yakındaki müze
Sıkça sorulan sorular
1Erzin Tren İstasyonu nerede?
Erzin Tren İstasyonu, Erzin, Hatay konumunda yer alan bir kültürel miras yapısıdır.
2Erzin Tren İstasyonu ne tür bir yapı?
Erzin Tren İstasyonu MuseConnect kayıtlarında Tren İstasyonu olarak sınıflandırılır (Ulaşım Yapısı).
3Erzin Tren İstasyonu hangi müzeye yakın?
Erzin Tren İstasyonu, İlkkurşun Müzesi yakınındadır. Müze sayfasından çevredeki diğer kültürel miras yerlerini de görebilirsiniz.
4Erzin Tren İstasyonu tescil durumu nedir?
Kayıtlı durum: Erişilebilir. Bu bilgi kaynak envanterden aktarılmıştır.
Kaynak
Kulturenvanteri.com · Wikidata
Görsel: Serkan Akdemir · 2020 · CC BY-NC-ND 4.0